Güvenilir

S Suggest

official-app
19.93MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 6.6.01.0 2 ay önce

S Suggest açıklaması

With this update S Suggest replaces Samsung Apps as an application discovery tool and recommendation engine. The app name and logo will change as shown here after performing this update.

S Suggest for Samsung devices is an engaging app discovery tool for both first time owners and seasoned users looking for fresh relevant apps.

The S Suggest intelligent recommendation engine recommends apps based on user profile and algorithm across multiple data points to feature relevant apps for you.

S Suggest eliminates the “junk” apps found in the marketplace and provides users the ability to share and see with Facebook friends.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Bu güncelleştirme S sonuçları ile bir uygulama keşif aracı ve tavsiye motoru olarak Samsung Apps değiştirir. Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra aşağıda gösterildiği gibi app adı ve logosu değişecek.

S Samsung cihazları için taze ilgili uygulamalar arıyoruz ilk defa sahipleri ve deneyimli kullanıcılar için ilgi çekici uygulama keşif aracıdır istiyorum.

S akıllı öneri motoru sizin için alakalı uygulamalar özelliği çoklu veri noktaları arasında kullanıcı profili ve algoritma dayalı uygulamalar önerir istiyorum.

S pazarda bulunan "önemsiz" uygulamalar ortadan kaldırır ve kullanıcıların Facebook arkadaşlarınızla paylaşmak ve görmek için yeteneği sağlar öner.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

S Suggest için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4
2
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

S Suggest üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
S Suggest hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

official app mağaza avatarı
official-app Mağaza 4.89k 7.64M

APK hakkında S Suggest bilgi

APK Sürüm 6.6.01.0
Uyumluluk Android 4.3.x+ (Jelly Bean)


İndirme: S Suggest APK
İndir